Projekty architekt zespół

 O Firmie

MFA Studio została założona przez Grzegorza Szymczak w 2011r. Jesteśmy interdysyplinarną firmą związaną z architekturą, urbanistyką i planowaniem, badaniami, consultingiem oraz kompleksową obsługą inwestycji. Wierzymy, że jakość Twojego otoczenia ma bezpośredni wpływ na jakość Twojego życia. Naszym celem jest stworzenie środowiska zbudowanego, które będzie Cię wspierać w codziennych sprawach związanych z pracą, mieszkaniem i wypoczynkiem. Aby to osiągnąć przeprowadzamy na szeroką skalę badania aspektów ekonomicznych, politycznych, społecznych i środowiskowych. Ze względu na interdyscyplinarną wiedzę i wyniki badań wierzymy, że otrzymasz dokładnie to czego oczekujesz.

MFA Studio to przede wszystkim młoda energia napędzająca rozwój. Jesteśmy zespołem ambitnych architektów i inżynierów, kolektywnie działających na wielu płaszczyznach procesu inwestycyjnego. Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność sprawiają, że możemy podołać najbardziej skomplikowanym zadaniom projektowym na rynku polskim oraz międzynarodowym.

Dlaczego warto z nami współpracować? Jakość i innowacyjność są cechami charakterystycznymi firmy. Inżynierska kultura organizacyjna i troska o najlepszą jakość produktu są wyznacznikami marki jaką jest MFA Studio. Chęć bycia przodującą marką na rynku powoduje, że MFA Studio stale zwiększa zatrudnienie, a co za tym idzie, tworzy i powiększa swoją własną siedzibę stale się rozwijając, aby spełnić coraz większe wymagania Klientów i rynku. Jesteśmy w stałym kontakcie z inwestorami i podwykonawcami, dbając o jakość naszych usług, aby zapewnić profesjonalną obsługę swoim Klientom. Niestandardowość oraz niespotykane rozwiązania projektowe są jednym z kluczowych celów firmy, sprawiając, że Klient zaczyna utożsamiać się z produktem, który go wyróżnia. Świadczymy kompleksowe usługi związane z procesem projektowym i inwestycyjnym, co gwarantuje najwyższą jakość usług i satysfakcję naszych Klientów. Oferujemy opracowanie kompletnych projektów budowlanych i wykonawczych (w tym architektura, konstrukcja, instalacje i elektryka) oraz koordynowanie inwestycji.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy w stałym kontakcie z inwestorami i podwykonawcami, dbając o jakość naszych usług, aby zapewnić profesjonalną obsługę swoim Klientom.

Jakość

Jakość i innowacyjność są cechami charakterystycznymi firmy. Inżynierska kultura organizacyjna i troska o najlepszą jakość produktu są wyznacznikami marki jaką jest MFA Studio.

Rozwój

Chęć bycia przodującą marką na rynku powoduje, że MFA Studio stale zwiększa zatrudnienie, a co za tym idzie, tworzy i powiększa swoją własną siedzibę stale się rozwijając, aby spełnić coraz większe wymagania Klientów i rynku.

Kompleksowość

Świadczymy kompleksowe usługi związane z procesem projektowym i inwestycyjnym, co gwarantuje najwyższą jakość usług i satysfakcję naszych Klientów. Oferujemy opracowanie kompletnych projektów budowlanych i wykonawczych (w tym architektura, konstrukcja, instalacje i elektryka) oraz koordynowanie inwestycji.

Kreatywność

Niestandardowość oraz niespotykane rozwiązania projektowe są jednym z kluczowych celów firmy, sprawiając, że Klient zaczyna utożsamiać się z produktem, który go wyróżnia.

Praca

W związku z rozwojem pracowni MFA Studio, poszukujemy pracowników na stanowiska:
1. ARCHITEKT i 2. PROJEKTANT WNĘTRZ

Wymagania: zaangażowanie, rzetelność, samodzielność, kreatywność, poczucie estetyki, znajomość przepisów budowlanych.
Doświadczenie przy tworzeniu projektów koncepcyjnych, budowlanych, przetargowych i wykonawczych.
Bardzo dobra znajomość programów: Autocad, 3DSMAX i/lub Sketchup, Vray, Photoshop.

Oferujemy: możliwości rozwoju, zdobywania wiedzy i doświadczenia zawodowego podczas współpracy przy zróżnicowanych projektach.

Poszukujemy osób z wykształceniem minimum I-go stopnia studiów architektonicznych, na stanowisko 3. ASYSTENT PROJEKTANTA.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV + Portfolio na info@mfastudio.pl.

Publikacje

 
Czasopisma:
ZAWÓD:ARCHITEKT | Lipiec/Sierpień | 2016
ARCHITEKTURA MURATOR | Lipiec | 2013
www:
24gliwice.pl
e-biurowce.pl
propertynews.pl
sztuka-architektury.pl
ronet.pl
katowice.gazeta.pl

Nagrody

I miejsce – w konkursie na opracowanie koncepcji biurowca firmy Future Processing w Gliwicach | Polska 2012
Finalista – w konkursie międzynarodowym Aecom/Urban SOS praca Breaking The Iron Gate International | 2012
I miejsce – w konkursie na opracowanie koncepcji zespołu biurowego FPark w Gliwicach | Polska 2011
II miejsce – Konkurs na zagospodarowanie ulicy akademickiej w Gliwicach | Polska 2010
Finalista – zagospodarowanie przestrzeni na cele gastronomiczne w CH FORUM | Polska 2009