Nasza misja

Tworzymy niebanalne przestrzenie dla wymagających

W swoich pracach inspirujemy się innymi naukami: sztuką, nauką, historią czy filozofią. Dzięki temu dajemy rozwiązania, które są odpowiedzią na potrzeby inwestorów, wpisują się w określony kontekst a dodatkowo urzekają oryginalnością.

Prawie 10 lat historii

Wysoka jakość świadczonych usług

W 2011 roku architekt Grzegorz Szymczak otworzył w Gliwicach swoją pracownię projektową. Od tamtej pory MFA Studio nieustannie się rozwija, a realizacje naszych projektów można obserwować w Polsce i za granicą.

Dla nas projektowanie nie kończy się w momencie oddania projektu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy w stałym kontakcie z inwestorami i podwykonawcami, dbając o jakość naszych usług, aby zapewnić profesjonalną obsługę swoim Klientom.

Co możemy dla Ciebie zaprojektować?

Biurowce || Wnętrza biurowe || Domy || Wnętrza mieszkalne || Budynki przemysłowe || Przestrzenie handlowo-usługowe

Jakość

Jakość i innowacyjność są cechami charakterystycznymi firmy. Inżynierska kultura organizacyjna i troska o najlepszą jakość produktu są wyznacznikami marki jaką jest MFA Studio.

Rozwój

Dążymy do bycia przodującą marką na rynku, dlatego stale zwiększamy zatrudnienie i stale się rozwijamy. Dzięki temu możemy spełnić coraz większe wymagania Klientów i rynku.

Kompleksowość

Świadczymy kompleksowe usługi związane z procesem projektowym i inwestycyjnym, co gwarantuje najwyższą jakość usług i satysfakcję naszych Klientów. Oferujemy opracowanie kompletnych projektów budowlanych i wykonawczych (w tym architektura, konstrukcja, instalacje i elektryka) oraz koordynowanie inwestycji.

Kreatywność

Niestandardowość oraz niespotykane rozwiązania projektowe są jednym z kluczowych celów firmy, sprawiając, że Klient zaczyna utożsamiać się z produktem, który go wyróżnia.

Wartości MFA Studio określające sposób działania firmy mają odzwierciedlenie w jakości swoich projektów, które są doceniane i nagradzane w konkursach architektonicznych na rynku lokalnym, krajowym oraz międzynarodowym.

Grzegorz SzymczakCEO MFA Studio Sp. z o.o.

Poznaj nas

Grzegorz Szymczak

CEO, Główny Architekt

Grzegorz Szymczak od 2011 roku prowadzi biuro projektowe MFA Studio. Absolwent Architektury na Politechnice Śląskiej. Laureat wielu konkursów, m.in. międzynarodowego konkursu Aecom/Urban SOS praca Breaking The Iron Gate International 2012 czy projektu koncepcyjnego na modernizacje powiatowej i miejskiej biblioteki publicznej w Łaziskach Górnych 2017. Pasjonat drukarek 3D. W wolnym czasie trenuje kickboxing.

Karolina Szaton

Architekt

Można powiedzieć, że „żyję przestrzenią”.

W pracy zawodowej zmagam się z osiami x,y,z, aby współgrały ze sobą, nie powodując katastrofy budowlanej. W pracy naukowej rozwijam tematykę użytkowania miasta z perspektywy współczesnej tymczasowości, niestabilności i dynamiki zmian. W życiu prywatnym, patrzę na świat z góry z polskich i zagranicznych szczytów, a przestrzeń wewnętrzną rozwijam poprzez realizowanie pasji, szczególnie związanych z tangiem argentyńskim i jogą.

Krystian Szczepek

Architekt

Zbigniew Banaszkiewicz

Architekt

Katarzyna Białecka

Digital Marketing Manager

Agata Szot

Architekt

Twoje imię i nazwisko

Projektujemy dla wymagających.

Nasze projekty

Wnętrza biurowe

Projektujemy w całości wnętrza biurowe - biura, sale konferencyjne, strefy chilloutu, pomieszczenia socjalne - dostosowane do potrzeb danej organizacji.

Domy

Domy jednorodzinne i wielorodzinne, nowoczesne i w tradycyjnym stylu, z piwnicą czy bez - dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Biurowce

Projektujemy nowe biura i modernizujemy budynki już istniejące w tym zabytkowe. Mamy doświadczenie w pracy z konserwatorem zabytków.

Wnętrza mieszkalne

Projektujemy wnętrza nowoczesne, funkcjonalne i dopasowane do stylu życia domowników.

Zobacz portfolio

Kliknij i przejdź do portfolio.

Projektowaliśmy już m.in. dla:

Sprawdź, co o nas mówią nasi Klienci

MFA Studio wykazuje się dużym profesjonalizmem i terminowością. Dodatkowo szczególnie cenię wiedzę pana Grzegorza Szymczaka, który dobrze rozumie specyfikę działania firmy i na każdym etapie współpracy proponuje optymalne i trafne
rozwiązania poprawiające efektywność i komfort pracy pracowników.

Wojciech OlczakChief executive officer, Codefit Sp. z o.o.

Współpraca od początku przebiegała bardzo sprawnie, a poziom świadczonych usług jest bardzo wysoki. Proponowane rozwiązania związane z architekturą i projektem wnętrz wykazują się funkcjonalnością oraz odzwierciedlają najnowsze trendy, co pomaga w budowaniu wizerunku naszej firma i świetnie ją reprezentuje.
Ważnym elementem współpracy z Panem Grzegorzem Szymczakiem jest umiejętność i doświadczenie w organizacji wszystkich prac projektowych i wykonawczych.

Jarosław CzajaCEO, Future Processing S.A.

Architekci przygotowali dla nas nowoczesną bryłę doskonale dopasowaną do naszych potrzeb, przepisów prawnych i zastanych warunków budowlanych. Projekt został przygotowany terminowo i zaakceptowany bez większych uwag. MFA STUDIO czuwało nad wszystkimi formalnościami związanymi z przygotowaniem dokumentacji.
Polecam biuro projektowe MFA STUDIO sp. z o.o. wszystkim, którym zależy na nowoczesnych, estetycznych i wyróżniających się przestrzeniach.

Krzysztof PacanPrezes Zarządu, KP Labs Sp. z o.o.

Publikacje

Czasopisma:
ZAWÓD:ARCHITEKT | Lipiec/Sierpień | 2016
ARCHITEKTURA MURATOR | Lipiec | 2013

www:
24gliwice.pl
e-biurowce.pl
propertynews.pl
sztuka-architektury.pl
ronet.pl
katowice.gazeta.pl

TV:
TVP Info

Nagrody

Finalista – w konkursie na projekt koncepcyjnY na modernizacje powiatowej i miejskiej biblioteki publicznej w Łaziskach Górnych | Polska 2017
I miejsce – w konkursie na opracowanie koncepcji biurowca firmy Future Processing w Gliwicach | Polska 2012
Finalista – w konkursie międzynarodowym Aecom/Urban SOS praca Breaking The Iron Gate International | 2012
I miejsce – w konkursie na opracowanie koncepcji zespołu biurowego FPark w Gliwicach | Polska 2011
II miejsce – Konkurs na zagospodarowanie ulicy akademickiej w Gliwicach | Polska 2010
Finalista – zagospodarowanie przestrzeni na cele gastronomiczne w CH FORUM | Polska 2009

Dość o nas. Powiedz teraz, czego Ty potrzebujesz.