Nowy Rok sprzyja planom na przyszłość a także zachęca do spojrzenia na chwilę na to, co było. My również podsumowaliśmy swój 2018 rok i musimy przyznać, że wyzwań mieliśmy niemało, ale podołaliśmy. Mamy nadzieję, że w 2019 roku również będziemy mogli sprawdzić swoje umiejętności.

Zrealizowane projekty MFA STUDIO w 2018 roku

Zaprojektowaliśmy

29
przygotowanych projektów
3157
oddanych stron projektów
242
wykonanych rysunków

Projekty to podstawa naszych działań – w 2018 roku ukończyliśmy ich 29. Wśród nich między innymi:

Z każdym rokiem pracy przybywa, ale jesteśmy na to przygotowani.

Łącznie zaprojektowaliśmy

17154
powierzchni biurowej
4123
powierzchni usługowej
647
powierzchni mieszkalnej

Powiększyliśmy zespół

4
nowe osoby w zespole

Rekrutacja wcale nie była tak łatwa, jak zakładaliśmy. Wielu kandydatów zgłosiło się na poszukiwane stanowiska i wybór był trudny, ale na szczęście okazał się trafny. W naszym zespole pojawili się: Zbigniew, Karolina, Iga i Katarzyna. Dzięki nim nasze prace nabrały tempa nie tracąc ani trochę na jakości, a dodatkowo wnieśli oni jeszcze lepszy nastrój do biura.

Wygraliśmy

2
wygrane konkursy

Bardzo cieszymy się z każdego zaproszenia do udziału w konkursie projektowym, choć nie w każdym możemy wziąć udział. Jeszcze bardziej cieszymy się z wygranych – te dwie też odpowiednio świętowaliśmy 🙂

Poszerzyliśmy horyzonty

5
ukończonych szkoleń

Rozwój jest dla nas niesamowicie ważny. Cały czas dbamy o to, żeby pracować jeszcze bardziej efektywnie i chętnie uczestniczymy w wydarzeniach branżowych oraz poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności. W 2018 roku ukończyliśmy 5 szkoleń, z czego najważniejsze dla nas jest szkolenie Autodest Revit, dzięki któremu szybciej i sprawniej wykonujemy analizę kosztów, ilości materiałów oraz czasu realizacji i weryfikujemy nasze projekty.

Teraz z nowym zapałem czekamy na wyzwania 2019 roku!